Do mieszkancow Wolin

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gość GOŚĆ 28-01-11 14:17

"Jest jeszcze wiele do zrobienia a czasu niewiele" oj tak a co z Mokrzycą Małątyle lat ścieki wylewają się na pola z pojemnika zbiorczego, sam smród i nikogo to nie obchodzi, wytrzymać nie można w ciepłe dni i tak leci i leci... w te pola a wybory za wyborami i nikt tym się nie zajmie a może tak poinformować ochronę środowiska.

Odpowiedz Cytuj
Siema GOŚĆ 30-01-11 9:39

W Uninie zrobili porządek, ale ludzie płacą sporą kasę za wywóz ścieków, ciekawe jak długo dadzą radę. Wszystko drożeje poczekamy do podwyżki za usługę. A może tak Burmistrz Wolina zadba o wioski: Unin, Mokrzyce Małą itp. i w końcu ludzie doczekają się porządnej kanalizy z prawdziwego zdarzenia. Przecież jest zapewne zorientowany w temacie to druga kadencja.

Odpowiedz Cytuj
Halo GOŚĆ 20-03-11 12:49

Moim zdaniem forum to nie koncert życzeń. Burmistrz nie zrobi nic, ponieważ zaleglości w sołectwach są jeszcze z czasów Gierka. Można burmistrza chwalić za to, że robi więcej niż jego poprzednik ale to co robi to tylko upiększanie i generowanie następnych kosztów w budżecie. Myślę tu o świetlicach, orlikach i od czasu do czasu zrobionego kawałka chodnika. Przypomnę, że woliński orlik kosztuje budżet 120 000 zł rocznie bez generowanych przychodów. Najgorsze jest to, że w zarządzie, radzie miasta i urzędzie panuje wszechobecny analfabetyzm prawny.

Odpowiedz Cytuj
RASKAN 07-06-12 1:32

A co powiecie na temat cięc w edukacji ,nasz czy wasz ukochany PAN BURMISTRZ szuka kasy kosztem naszych dzieci. likwiduje klase i wciska ja do istniejacych 2uch. Dzieki temu zyska moze troszke kasy , ale poszukac powinien jej gzie indziej. likwidujac klase stworzy dwie nowe 32 osobowe klasy skąd uczen na pewno wyniesie zadanie domowe , bo nauczyciel na nic innego nie bedzie mial czasu. A co o tym sadza nasze dzieci które uczeszczaja do owej klasy. Czy ktos pytal je o zdanie ??? A tyle sie mowi o prawach ucznia . Moze tym zajmie sie nasza RADA MIEJSKA i poszuka oszczednosci na przyklad w fajerwerkach ???

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://wolin.istrefa.com

istrefa gmina Wolin | istrefa powiat kamieński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Wolin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kamieński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 72-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem